Wspólnie Pomożemy Kotom
dlakociarzy_logo_mobileDlaKociarzy.pl
Moje konto
0.00

Wspólnie Pomożemy Kotom

Autor
DlaKociarzy.pl
Sklep internetowy z produktami dla kociarzy i kotów. U nas znajdziesz wszystko co najlepsze dla prawdziwego kociarza i jego kota.

Hej, kociarze! 🐾 Dziś mamy dla Was niesamowitą nowinę! Już od 5 czerwca 2023 roku, będzie można u nas znaleźć wiele wspaniałych produktów dla kociarzy i kotów. Ten dzień to nie tylko początek naszej zabawy z własnym sklepem internetowym, ale przede wszystkim możliwość pomocy wszystkim kotom, które tej pomocy po prostu potrzebują 🥰.

Nasza miłość do kotów zainspirowała nas do stworzenia sklepu, który nie tylko oferuje wspaniałe produkty dla kociarzy i ich futrzanych przyjaciół, ale także promuje ideę wspierania potrzebujących kotów 🐈❤️.

Jak to mówią, miłość do kotów łączy! Kupując w sklepie dlakociarzy.pl możesz liczyć na:

  1. Niezależnie od wartości zakupów, otrzymacie prezent dla swojego kota🎁.
  2. Zapisz się do Kocurowego Newslettera i zgarnij 5% rabatu na swoje pierwsze zamówienie🌟.
  3. Kupując za min. 250 zł, zgarniecie prezent dla kota, prezent dla SUPER KOCIARZA oraz darmową przesyłkę! 🚚

Ale to nie wszystko! Najważniejsze jest wspieranie potrzebujących kotów. Dlatego co miesiąc będziemy przekazywać część dochodów na organizacje i schroniska zajmujące się opieką nad naszymi kocimi przyjaciółmi 🌈❤️.

Wierzymy, że każdy z nas może przyczynić się do zmiany na lepsze. Naszym zdaniem, najważniejszą nagrodą dla kociarza, jest pomoc innym kotom. Dlatego zachęcamy Was do korzystania z hashtagu #pomagamkotom i dzielenia się swoją miłością do naszych czworonożnych futrzastych przyjaciół 🐾🥰.

Dziękujemy z całego serca – kociara Jana i kociarz Michał, oraz nasze koty Riko, Xena i Mija – za zaufanie i wspólną walkę o lepsze życie dla kotów 🐱❤️.

Razem stworzymy lepszy świat dla kotów 🌍💫!

P.S Sklep dla kociarzy oficjalnie został odpalony już 24.02.2023, ale trochę czasu zajęło nam dopieszczanie sklepu internetowego 🙂 . Na razie jeszcze nie ma produktów i nie da rady złożyć zamówienia. Zapraszamy 5 czerwca 2023 roku na oficjalny start sprzedaży, która jednocześnie wystartuje akcję ”Wspólnie Pomożemy Kotom” – do zobaczenia.

P.S Niestety mamy opóźnienie z dostarczeniem produktów 🙁 . Powinniśmy oficjalnie wystartować bliżej początku lipca i zacząć stopniowo dodawać nowe produkty do sprzedaży.

AKTUALIZACJA 28.07.2023

Minie jeszcze dużo czasu nim sklep DlaKociarzy.pl zacznie generować jakiekolwiek dochody, ale coraz więcej Kociarzy kupuje u nas produkty, więc postanowiliśmy już teraz wesprzeć jedno stowarzyszenie, żeby pomóc potrzebującym kotom:

Dziękujemy Wszystkim Kociarzom którzy robią u nas zakupy. To właśnie dzięki Wam, w przyszłości będziemy mogli przekazywać część dochodów na pomoc dla potrzebujących mruczków. Jesteście Bohaterami Mruczków.

Z wyrazami wdzięczności Kociara Jana, Kociarz Michał i kocia wataha (Riko, Xena i Mija).

Zobacz także

Czego uczą nas koty?

Kiedy koty pojawiają się w naszym życiu, codzienność zmienia się o 180 stopni. Wbrew pozorom obecność mruczka w naszym domu może wpływać nie tylko na samopoczucie wszystkich domowników, ale także nasze zachowanie wobec innych ludzi i zwierząt.  A zatem czego możemy nauczyć się od kota? Jest wiele sytuacji, w których powinniśmy wzorować się na zachowaniu […]

Czytaj artykuł
Wiosenne alergie u kotów – co robić z kotem alergikiem?

Koty domowe, choć doskonale przystosowały się do warunków życia z człowiekiem, to jednak zdarza się, że w okresach pylenia roślin występują u nich różnego rodzaju alergie skórne, pokarmowe czy nawet zapalenie spojówki. Kiedy zaobserwujemy alergię pokarmową u kota, powinniśmy działać natychmiastowo. Podobnie zachowamy się, kiedy u mruczka pojawi się zaczerwienienie i wydzielina z oka, która […]

Czytaj artykuł
Sklep internetowy DlaKociarzy.pl
Znajdziesz u nas wyselekcjonowane produkty dla kociarzy i kotów. To nie jest zwykły sklep. To sklep założony przez kociarzy dla kociarzy.
DANE FIRMY
RIKONA sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 37/58
01-625 Warszawa
NIP: 5252868114
REG: 389326473
KRS: 0000908789

© 2023 by DlaKociarzy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram