dlakociarzy_logo_mobile DlaKociarzy.pl
Moje konto
0.00

Wspólnie Pomożemy Kotom

Autor
DlaKociarzy.pl
Sklep internetowy z produktami dla kociarzy i kotów. U nas znajdziesz wszystko co najlepsze dla prawdziwego kociarza i jego kota.

Hej, kociarze! 🐾 Dziś mamy dla Was niesamowitą nowinę! Już od 5 czerwca 2023 roku, będzie można u nas znaleźć wiele wspaniałych produktów dla kociarzy i kotów. Ten dzień to nie tylko początek naszej zabawy z własnym sklepem internetowym, ale przede wszystkim możliwość pomocy wszystkim kotom, które tej pomocy po prostu potrzebują 🥰.

Nasza miłość do kotów zainspirowała nas do stworzenia sklepu, który nie tylko oferuje wspaniałe produkty dla kociarzy i ich futrzanych przyjaciół, ale także promuje ideę wspierania potrzebujących kotów 🐈❤️.

Jak to mówią, miłość do kotów łączy! Kupując w sklepie dlakociarzy.pl możesz liczyć na:

  1. Niezależnie od wartości zakupów, otrzymacie prezent dla swojego kota🎁.
  2. Zapisz się do Kocurowego Newslettera i zgarnij 5% rabatu na swoje pierwsze zamówienie🌟.
  3. Kupując za min. 250 zł, zgarniecie prezent dla kota, prezent dla SUPER KOCIARZA oraz darmową przesyłkę! 🚚

Ale to nie wszystko! Najważniejsze jest wspieranie potrzebujących kotów. Dlatego co miesiąc będziemy przekazywać część dochodów na organizacje i schroniska zajmujące się opieką nad naszymi kocimi przyjaciółmi 🌈❤️.

Wierzymy, że każdy z nas może przyczynić się do zmiany na lepsze. Naszym zdaniem, najważniejszą nagrodą dla kociarza, jest pomoc innym kotom. Dlatego zachęcamy Was do korzystania z hashtagu #pomagamkotom i dzielenia się swoją miłością do naszych czworonożnych futrzastych przyjaciół 🐾🥰.

Dziękujemy z całego serca – kociara Jana i kociarz Michał, oraz nasze koty Riko, Xena i Mija – za zaufanie i wspólną walkę o lepsze życie dla kotów 🐱❤️.

Razem stworzymy lepszy świat dla kotów 🌍💫!

P.S Sklep dla kociarzy oficjalnie został odpalony już 24.02.2023, ale trochę czasu zajęło nam dopieszczanie sklepu internetowego 🙂 . Na razie jeszcze nie ma produktów i nie da rady złożyć zamówienia. Zapraszamy 5 czerwca 2023 roku na oficjalny start sprzedaży, która jednocześnie wystartuje akcję ”Wspólnie Pomożemy Kotom” – do zobaczenia.

P.S Niestety mamy opóźnienie z dostarczeniem produktów 🙁 . Powinniśmy oficjalnie wystartować bliżej początku lipca i zacząć stopniowo dodawać nowe produkty do sprzedaży.

AKTUALIZACJA 28.07.2023

Minie jeszcze dużo czasu nim sklep DlaKociarzy.pl zacznie generować jakiekolwiek dochody, ale coraz więcej Kociarzy kupuje u nas produkty, więc postanowiliśmy już teraz wesprzeć jedno stowarzyszenie, żeby pomóc potrzebującym kotom:

Dziękujemy Wszystkim Kociarzom którzy robią u nas zakupy. To właśnie dzięki Wam, w przyszłości będziemy mogli przekazywać część dochodów na pomoc dla potrzebujących mruczków. Jesteście Bohaterami Mruczków.

Z wyrazami wdzięczności Kociara Jana, Kociarz Michał i kocia wataha (Riko, Xena i Mija).

Zobacz także

Kot ma drgawki przez sen? Zobacz, co to znaczy!

Nasze domowe zwierzaki mogą dawać niepokojące objawy w postaci lekkich drgawek i tików, np. wtedy kiedy dojdzie do uszkodzenia układu nerwowego, niewydolności serca albo kiedy pupil zje coś, na co ma uczulenie. Są też inne sytuacje, kiedy zauważymy drżenie całego ciała swojego mruczka. Nie zawsze wiąże się to z koniecznością szybkiej diagnostyki w gabinecie weterynarii. […]

Czytaj artykuł
Dlaczego koty barankują? Co oznacza barankowanie?

Kocie barankowanie to nic innego, jak delikatne ocieranie się czy nawet popchnięcia głową w kierunku człowieka lub innego kota. Nasi pupile trącają swoim łebkiem nasze twarze w taki sposób, jakby chciały przybić nam piątkę… ale czołem. To wyraz poczucia bezpieczeństwa, bezgranicznej miłości oraz pełnego zaufania. A zatem… jeśli nasze koty barankują w stosunku do nas, […]

Czytaj artykuł
Sklep internetowy DlaKociarzy.pl
Znajdziesz u nas wyselekcjonowane produkty dla kociarzy i kotów. To nie jest zwykły sklep. To sklep założony przez kociarzy dla kociarzy.
DANE FIRMY
RIKONA sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 37/58
01-625 Warszawa
NIP: 5252868114
REG: 389326473
KRS: 0000908789

© 2023 by DlaKociarzy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone