dlakociarzy_logo_mobileDlaKociarzy.pl
Moje konto
0.00

Wspólnie Pomożemy Kotom

Autor
DlaKociarzy.pl
Sklep internetowy z produktami dla kociarzy i kotów. U nas znajdziesz wszystko co najlepsze dla prawdziwego kociarza i jego kota.

Hej, kociarze! 🐾 Dziś mamy dla Was niesamowitą nowinę! Już od 5 czerwca 2023 roku, będzie można u nas znaleźć wiele wspaniałych produktów dla kociarzy i kotów. Ten dzień to nie tylko początek naszej zabawy z własnym sklepem internetowym, ale przede wszystkim możliwość pomocy wszystkim kotom, które tej pomocy po prostu potrzebują 🥰.

Nasza miłość do kotów zainspirowała nas do stworzenia sklepu, który nie tylko oferuje wspaniałe produkty dla kociarzy i ich futrzanych przyjaciół, ale także promuje ideę wspierania potrzebujących kotów 🐈❤️.

Jak to mówią, miłość do kotów łączy! Kupując w sklepie dlakociarzy.pl możesz liczyć na:

  1. Niezależnie od wartości zakupów, otrzymacie prezent dla swojego kota🎁.
  2. Zapisz się do Kocurowego Newslettera i zgarnij 10% rabatu na swoje pierwsze zamówienie🌟.
  3. Kupując za min. 250 zł, zgarniecie prezent dla kota, prezent dla SUPER KOCIARZA oraz darmową przesyłkę! 🚚

Ale to nie wszystko! Najważniejsze jest wspieranie potrzebujących kotów. Dlatego co miesiąc będziemy przekazywać część dochodów na organizacje i schroniska zajmujące się opieką nad naszymi kocimi przyjaciółmi 🌈❤️.

Wierzymy, że każdy z nas może przyczynić się do zmiany na lepsze. Naszym zdaniem, najważniejszą nagrodą dla kociarza, jest pomoc innym kotom. Dlatego zachęcamy Was do korzystania z hashtagu #pomagamkotom i dzielenia się swoją miłością do naszych czworonożnych futrzastych przyjaciół 🐾🥰.

Dziękujemy z całego serca – kociara Jana i kociarz Michał, oraz nasze koty Riko, Xena i Mija – za zaufanie i wspólną walkę o lepsze życie dla kotów 🐱❤️.

Razem stworzymy lepszy świat dla kotów 🌍💫!

P.S Sklep dla kociarzy oficjalnie został odpalony już 24.02.2023, ale trochę czasu zajęło nam dopieszczanie sklepu internetowego 🙂 . Na razie jeszcze nie ma produktów i nie da rady złożyć zamówienia. Zapraszamy 5 czerwca 2023 roku na oficjalny start sprzedaży, która jednocześnie wystartuje akcję ”Wspólnie Pomożemy Kotom” – do zobaczenia.

Zobacz także

Kleszcze i pchły u kota

Pasożyty takie, jak kleszcze i pchły to standardowe zagrożenie dla kotów, które na co dzień wychodzą na zewnątrz. Szkodniki tego typu mogą przyczepić się do skóry i sierści Twojego pupila nawet na przydomowym ogródku. Pchły i kleszcze żywią się krwią naszych czworonogich przyjaciół. To naprawdę problematyczne szkodniki, które nie tylko powodują dyskomfort u zwierzęcia, ale […]

Czytaj artykuł
Najczęstsze choroby kotów

Każdy kot jest narażony na niespodziewane pojawienie się choroby wirusowej, bakteryjnej lub nawet genetycznej. Niektórych schorzeń po prostu nie da się uniknąć, nawet jeśli mruczek dotychczas był prawdziwym okazem zdrowia. Kocie choroby dotykają zarówno osobników typowo domowych, jak i wychodzących pupili. Oczywiście nie każde zapalenie lub pogorszenie samopoczucia pupila musi świadczyć o śmiertelnej chorobie. Czasem […]

Czytaj artykuł
Sklep internetowy DlaKociarzy.pl
Znajdziesz u nas wyselekcjonowane produkty dla kociarzy i kotów. To nie jest zwykły sklep. To sklep założony przez kociarzy dla kociarzy.
DANE FIRMY
RIKONA sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 37/58
01-625 Warszawa
NIP: 5252868114
REG: 389326473
KRS: 0000908789

© 2023 by DlaKociarzy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone