dlakociarzy_logo_mobileDlaKociarzy.pl
Moje konto
0.00

Miski dla kota

Miski dla kotów nie są niezbędne, bo w każdym domu znajdzie się naczynie w którym można podać mruczkowi jedzenie lub picie. No ale wystarczy, że rzucisz okiem na wybrane przez nas miseczki dla kotów i już nie będzie odwrotu :-) .

Miski dla kotów nie są niezbędne, bo w każdym domu znajdzie się naczynie w którym można podać mruczkowi jedzenie lub picie. No ale wystarczy, że rzucisz okiem na wybrane przez nas miseczki dla kotów i już nie będzie odwrotu 🙂 .

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Miska ceramiczna czy ze stali nierdzewnej? Wybór należy do Ciebie, ale każda proponowana przez nas miseczka dla kota prezentuję się olśniewająco (nieskromnie, ale taka jest prawda). Wystarczy sprawdzić daną miseczkę, gdzie poza zdjęciami czeka na Ciebie krótki filmik prezentujący dany produkt.

To najprostsze poidło dla kociaka, które znaleźć można w każdym domu kociarza. Szczerze to nie potrafimy wybrać, które miski dla kota są najlepsze, bo nam (a sami jesteśmy przecież kociarzami) podobają się wszystkie. Zresztą w naszym sklepie można znaleźć wyłącznie produkty, które są według nas wysokiej jakości.

Nasza opinia

Avatar 1

Kociara Jana

Postarałam się, żeby każda kociara miała problem z wyborem miski dla kota, bo wszystkie które są w naszym sklepie są śliczne 🙂 . Nie mogę się doczekać, aż wrzucimy te miseczki na sklep i każdy kociarz lub kociara będzie mogła się o tym przekonać 🙂 .

Avatar 1

Kociarz Michał

Jana przez długie godziny przeglądała różne miseczki dla kotów nim się ostatecznie zdecydowała. Później usiedliśmy wspólnie, żeby zostawić tylko te najładniejsze i skończyło się to tak, że wzięliśmy wszystkie 🙂 . Dużo ich nie ma u nas, a wybór będzie i tak ciężki.

Szczerze od nas:

Kociara Jana
Michał Kociarz
Sklep internetowy DlaKociarzy.pl
Znajdziesz u nas wyselekcjonowane produkty dla kociarzy i kotów. To nie jest zwykły sklep. To sklep założony przez kociarzy dla kociarzy.
DANE FIRMY
RIKONA sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 37/58
01-625 Warszawa
NIP: 5252868114
REG: 389326473
KRS: 0000908789

© 2023 by DlaKociarzy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone